Вампір Сенпай

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.19%
Нестабільність (дисперсія): Середній

Огляд ігрових автоматів вампірів

Грайте у ігровий автомат вампірів у компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот для вампірів Відсоток віддачі 96.19%, 5 обертових барабанів, 40 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат вампірів, Існує режим "швидкого спіну".

Вампір Сенпай - ігровий автомат з азіатською темою від розробників Quickspin.

Граючи в слоті для вампірів (вампір Сенпай), ви повинні познайомитися з істотами Цзянгі, відомими як китайські вампіри. І хто знає, можливо, ці містичні істоти допоможуть вам заробити цінні виграші.

Грати безкоштовно в ігровій машині вампіра senpai

Грайте в вампір Сенпай безкоштовно

Формат Vampire Senpai (Vampire Senpai) 5x5 з 40 платежами розташований на тлі золотого даху, а китайські ліхтарі розмахували на вітрі. Виграш створюється, коли три або більше ідентичних символів приземляються на послідовні барабани зліва направо з самого першого.

Ви можете зіграти слот вампіра Senpai (Vampire senpai), натхненний китайським фольклором на всіх сумісних пристроях від 0,10 до 100 євро за ротацію. Vampire Senpai - це гра із середньою мінливістю (3,5 з 5), яка запропонує чудові максимальні платежі в 8 800 разів більше, ніж ваша ставка.

Бонусні особливості ігрового автомата вампірів

У ігровій машині вампіра Senpai (Vampire Senpai) основні особливості зосереджені на диких персонажах. У вас дикий вампір, він перетворює інші символи на дикі, а також загадкові дикі символи талісмана, які можуть з’явитися в головній грі. Все це стає кращим під час функції вільних обертань, коли дикі вампіри стрибають на кожній вільній спині, а дикі талісмани будуть заблоковані.

Повернення дикої функції - шукайте дикі символи вампірів, що приземляються на барабанах. Cogda takoй symвол квявлятеця Нагровум. Вони, у свою чергу, можуть перетворити інші символи середнього значення на дику природу.

Талісманська таємниця Wilds - у головній грі випадковим чином може з'являтися від 3 до 9 символів талісмана на барабанах 1, 2, 3 та 4. Вони замінюють звичайних персонажів, які допоможуть вам виграючи комбінації.

Реанімована бонусна функція безкоштовних спінів - активована, коли на ігровому полі з'являються 3, 4 або 5 символів скантерів (Bell). Як результат, ви отримаєте доступ до 7, 9 або 12 вільних обертань.

Під час вільних обертань дикий символ вампіра залишається на барабанах протягом усієї функції і стрибає у випадкові положення на початку кожної вільної спини.

Під час вільних ротацій також може з’явитися дикі талісмани. Однак, на відміну від основної гри, вони закріплені на своєму місці під час дії функції. Ще одним приємним моментом є те, що під час вільних крутиків функція диких персонажів збільшується, коли ви отримуєте 5 у поєднанні. І вони принесуть виграш у 40 разів більше, ніж ваша ставка, а не x20, як у головній грі.

Коли я закінчую, я хочу сказати, що вампір Сенпай (вампір Сенпай) - це досить цікавий ігровий автомат з містичною темою, граючи, що ви можете чудово провести час, а також отримати пристойні призи.

Демо -ігровий код вампіра Senpai для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/вампіресенпай/індекс.HTML?Gameid = вампіресенпай&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати