Дикий котлдрон

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.09%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд диких котлових трущобних машин

Грайте в ігровий автомат на дикі котелі від компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Дикий слот котла має Відсоток віддачі 96.09%, 6 обертових барабанів, 4096 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат на дикі котелі, Існує режим "швидкого спіну".

Дикий котел - ігровий автомат у мультфільмному стилі від розробників Quickspin.

Останнім часом дуже багато розробників намагаються привернути увагу гравців у всіх видах. Одні додають до своїх слотів незвичайних бонусних функцій, інші вибирають вишукані теми, інші збільшують кількість способів формування виграшу. Quickspin також вирішив зробити щось нове, і тому приділяв нашу увагу на ігровий автомат з диким котлом (дике котел), в якому ви знайдете функцію, яка називається блокуванням символів. Завдяки цьому кількість способів формування ваших виграшів коливається від 4096 до 262144.

Грати безкоштовно в ігровому автомакі дикому котла

Грайте в дике котел безкоштовно

Відкривши ігровий автомат з диким котлом (дике котел), розроблений Quickspin, ви потрапите в кімнату майстра, щоб допомогти йому приготувати таємниче зілля. Ігрові барабани розташовані прямо в цій кімнаті, а точніше у вікні, з якого відкривається прекрасний вид зоряного неба. У середині цієї кімнати той самий котел з киплячим зіллям на честь якого слот отримав свою назву. Що стосується технічної сторони, ігровий автомат «Дикі котл» оснащений шістьма барабанами, чотирма рядами та початковими 4096 способами формування ваших перемог. Але уважні гравці негайно помітять, що більша частина ігрового екрана порожня, а це означає, що його слід наповнити чимось. І так, ви маєте рацію, адже завдяки особливостям блокування символів кількість рядків зростатиме з кожною послідовною виграшем, тим самим збільшуючи кількість способів формування їх. Символи, що надаються в грі, не можна ігнорувати, вони поділяються на дешеві та дорогі. Дешеві символи включають шість кам'яних пластин з різними зображеннями, вигідніші п’ять кумедних монстрів різних кольорів. У слоті також є два спеціальні символи: буква "W" - це Vild, яка може замінити будь -яке зображення, а також збільшити множник на одиницю, якщо він утворений за допомогою допомоги. Пляшка з зіллям - це символ пропускання, служить для запуску вільних обертань.

Бонусні особливості ігрового автомата дикого котла

Найважливіша особливість у цьому слоті - це замикання символів. Це своєрідна каскадна система, яка трохи відрізняється механікою від тих, що ми бачили раніше. Коли ви отримуєте виграшну комбінацію символів, учасники потрапляють у нижню частину сітки. Усі інші вилучені з ігрового поля, щоб дозволити на їх місці ставати нові зображення, і якщо вони необхідні серед них, вони також рухатимуться вниз, і дії будуть повторені. Цей процес триває, поки не буде сформовано виграш, після чого барабани повертаються до початкового розміру 6х4.

Функція безкоштовних спінів - починається, коли на барабанах з’являються 4, 5 або 6 символів, які принесуть вам 8, 10 або 12 вільних обертань відповідно. Бонусний раунд буде навіть цікавішим, ніж головний, тому. Крім того, під час цієї функції 2 скатів з'явилися на ігровому полі принесуть вам ще 2 безкоштовні ротації.

Взагалі, дикий котел (дике котел) -ще один цікавий і високоякісний ігровий автомат від розробників Quickspin. Граючи, що ви проведете час ідеально, зварюйте магічне зілля та заробляйте хороші призи.

Дикий код скляного скла для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/wildcauldron/index.HTML?Gameid = wildcauldron&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати