Черепи вгору!

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.26%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд черепів вгору!

Грайте в черепи вгору! від компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Черепи вгору! Це має Відсоток віддачі 96.26%, 5 обертових барабанів, 243 лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Грайте в черепи вгору! Може автоматично, Існує режим "швидкого спіну".

Черепи вгору! - ігровий автомат з піратською темою, розробленою Quickspin.

Ви давно мріяли про відпочинок, але відпустка не скоро? Потім черепи піднімають ігровий автомат! (Череп) від розробників Quickspin - це те, що вам потрібно. Зрештою, граючи в цей слот, у вас буде не лише можливість відвідати Райський острів, але й зробити хороші призи. Для цього потрібно запустити черепи вгору! На нашому сайті та приєднатися до компанії піратів, щоб вирушити у захоплюючу пригоду на тропічний острів за прихованими скарбами.

Грати безкоштовно в черепі ігрових автоматів

Грайте в черепи! безкоштовно

Дизайн черепів вгору! (Череп) виглядає просто, але в той же час цікаво та ефективно. Як ви вже здогадалися, основні дії відбуватимуться на тропічному острові, і саме він став фоном для ігрового поля. За ігровими барабанами ви побачите характерні тропічні рослини, океан та човен у піску. Чудовим доповненням є ритмічна музика, що грає протягом усієї гри, завдяки якій створена бажана атмосфера. З технічної сторони, в черепах вгору! Ви знайдете п’ять барабанів три ряди та 243 способи формування виграшу, але завдяки одній цікавій особливій, про яку ми поговоримо пізніше, поле може збільшитись до шести рядків та 1944 способів. Вигравні комбінації складаються з трьох однакових персонажів, що випадають зліва направо на сусідніх барабанах. Символи включають назви карт A, K, Q, J та 10, які з’являються на дерев'яних монетах, а також папуга, мавпа та три пірати. Окрім стандартних символів у черепах вгору! (Черепи) Серед них є спеціальні зображення: звичайний череп - служить для заміни стандартних персонажів у грі, вогненний череп активує цікаву особливість та скрині - він запускає безкоштовні обертання.

Бонусні особливості череп!

Повторно спін-функція, що активується, коли вогненний череп падає на поле поля. Перед обертанням барабанів будь -який вогненний або звичайний череп перейде до додаткових рядків над їх положенням. Три середні барабани можуть досягти максимум 6 рядів, і якщо більше місця вгорі немає, то дикі символи залишаються на місці. Під час повторних обертань, якщо комбінація утворюється за допомогою вогняного черепа, полум'я згасне, і воно перетворюється на стандартну дику. Повторні обертання тривають, поки на ігровому полі не з’явиться вогненні черепи.

Безкоштовна функція Spins - активована за допомогою символів Skatter (скрині). Для цього вам потрібно відразу зловити три символи скатера на одному обертанні, після чого ви станете учасником 6 вільних спінів. Перевага полягає в тому, що ці обертання відбудуться на збільшеному ігровому полі із закритими клітинами, як у головній грі. Ви можете розблокувати ці клітини з тим самим символом вогненного черепа. І якщо вам пощастить, ви не тільки розблокуєте всі клітини, але й можете отримати шість додаткових безкоштовних обертань.

На закінчення я хочу сказати, що черепи піднімаються! - Це захоплюючий ігровий автомат від розробників Quickspin, граючи, що ви будете витрачати час ідеально, а сам слот буде чудовим доповненням до портфоліо цього розробника.

Черепні демо ігор коду! Для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/Skullsup/Index.HTML?Gameid = череп&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати