Діамантовий герцог

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.23%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрового автомата Diamond Duke

Грайте в ігровий автомат Diamond Duke у компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Діамантовий слот герцога має Відсоток віддачі 96.23%, 3 обертові барабани, 5 ліній платежів. Є бонусна гра, Немає Фріспінов, Немає дикого символу, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Diamond Duke, Існує режим "швидкого спіну".

Діамантовий герцог - ігровий автомат з класичною темою та цікавими функціями був розроблений Quickspin.

Граючи в діамантовому герцогському слоті від розробників Quickspin, вам доведеться повернутися до 50 -х років, в той час, коли музичні машини були популярними. Зрештою, одна з цих машин стала місцем для розміщення ігрового поля «Діамантовий герцог».

Грайте безкоштовно у герцога ігрових автоматів

Грайте в діамантовий герцог безкоштовно

Збіг обставин чи ні, але всі знають, що 50 -ті роки були досить простим періодом, і в результаті ми отримуємо той самий простий ігровий автомат. Діамантовий герцог (Діамантовий герцог) має досить простий формат 3x3 і лише 5 рядків, щоб сформувати ваші перемоги. Для того, щоб отримати виграшну комбінацію, вам потрібно зловити трьох однакових символів на одній із призових ліній зліва направо.

Грізний автомат Diamond Duke (Diamond Duke) відтворюється на всіх сумісних пристроях у ручному та автоматичному режимі. Він зануриться в атмосферу 50 -х років, вибираючи бажану швидкість від 0.Від 05 до 100 євро за обертання. RTP у гріх -герцозі з ігром - 96.23%, дисперсія висока, а максимально можливий приріст, який ви можете отримати тут, - x8000.

Бонусні функції ігрового автомата Diamond Duke

Незважаючи на те, що на візуальній стороні ігровий автомат Diamond Duke (Diamond Duke) виглядає досить простим і стандартним, у ньому ви знайдете три цікаві функції, які зроблять геймплей більш захоплюючим, а головне вигідніше. Усі функції пов'язані з бонусними колесами, які розташовані над ігровим полем.

Зверніть увагу на символ розсіювання (напис колеса), оскільки цей символ є ключем до активації додаткових функцій. Коли на ігровому полі з’являються щонайменше два таких символів, ви отримуєте виграш у 4 рази більше, ніж ваша ставка, а також одне обертання бонусного колеса. Якщо на ігровому полі є три символіки пропускання, ви отримаєте виграш у 8 разів більше, ніж ваша ставка, а також одне обертання бонусного колеса та одне обертання колеса з множниками. Залежно від того, на якому буде визначатися колесо, ваші виграші будуть визначені. Це може бути мультиплікатор x2, x3, x5, x7 або x10 або вибір бонусної гри & Клацати.

Також зауважте, що якщо вам вдасться заповнити все ігрове поле одним символом, колесо з множниками почне обертатися. Після того.

Вибирати & Клацніть - Ця функція складається з трьох рівнів, на кожному з яких потрібно натиснути кнопки. Слідом за ними, стрілка для переходу на новий рівень або перехрестя, яка завершує гру, прихована за ними. Перший рівень приносить виграш від x2 до x7, другий рівень приносить виграш від x3 до x15. І нарешті, третій рівень приносить виграш від x5 до x100 більше, ніж ваша ставка.

На закінчення я хочу сказати, що Діамантовий герцог (Діамантовий герцог) - це простий, але в той же час досить захоплюючий ігровий автомат із цікавими функціями, які допоможуть вам зробити хороші призи.

Diamond Duke Demo Game Code для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/diamondduke/index.HTML?Gameid = diamondduke&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати