Полярні лапи

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.84%
Нестабільність (дисперсія): Середній

Огляд ігрового автомата полярних лап

Грайте в ігровий автомат компанії Polar Paws у компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот полярних лап має Відсоток віддачі 96.84%, 5 обертових барабанів, 25 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат полярних лап, Існує режим "швидкого спіну".

Зустріньте ігровий автомат полярних лап від розробників Quickspin, що ідеально підходить для гри під час зимових канікул.

Отже, настав магічний зимовий час, і напередодні різдвяних свят розробники ігрових автоматів додають слоти з відповідною темою до своїх портфелів. Quickspin не був винятком і приділяв нашу увагу на ігровий автомат під назвою Полярні лапи (Полярні лапи), граючи, що ви впадете в Північний полюс і познайомитесь з його мешканцями.

Грати безкоштовно в ігрових автоматах полярних лап

Грайте в полярні лапи безкоштовно

Як тільки ви відкриєте полярні лапи для ігрових автоматів. Це не дивно, тому що, як було сказано вище. Зліва від барабанів ви побачите сім'ю білих ведмедів, а будинок ельфу розташований з правого боку. З технічної сторони, Polar Paws - це слот з п'ятьма барабанами, трьома рядами та 25 фіксованими лініями. Виграш нагороджені на три -п’ять відповідних персонажів на лінії зліва направо. Символіка слота полярних лап складається з: імен карт від 10 до а, а також сім'ї з чотирьох білих ведмедів - двох маленьких дитинчат, матерів і татів. До речі, тато є найвигіднішим символом, і для поєднання п’яти таких зображень на виграшній лінії нагородить вам приз у 10 разів більше, ніж ваша ставка. До звичайних символів розробники Quickspin додали до ігрових автоматів полярні лапи три спеціальні. Серед них два дикі символи - перший (різдвяний вінок) діє за стандартними правилами, і коли він з’являється на ігровому полі, замінює інші зображення, якщо є потреба в цьому. Другий - дикий мультиплікатор (тарілка з солодощами) також замінює інші зображення та збільшує ваші виграші до значення вказаного мультиплікатора. Дружній ельф - відіграє роль усунення символу, з яким ви отримаєте доступ до функції вільних спінів.

Бонусні функції ігрового автомата полярних лап

Основна особливість, яка чекає, що ви граєте безкоштовно в слоті Polar Paws, - це безкоштовна функція спінів. Для того, щоб отримати доступ до цього раунду, вам потрібно зловити три символи Skath. Після цього дружній ельф нагородить вас миттєвою виплатою в три рази більше вашої ставки, а також надасть доступ до 10 вільних ротацій з функцією, яку називають Ведмеді Вікно.

Під час цієї функції ви побачите шкалу, розташовану поруч із ігровим полем. Він складається з трьох рівнів, а на ньому ви побачите порожні клітини та ведмеді. Кожен раз, коли ельф з’являється на барабанах, одна комірка на лічильнику буде заповнена (якщо дві ельфи - дві комірки), і коли ви досягнете зображення ведмедя, ви побачите, як цей символ перетвориться на Уайльда і з’явиться в цьому Форма під час решти спінів. Зібравши 3 ускакувати, ви перетворите першого ведмедя на дику, зібраючи ще 5 символів розсіювання, ви побачите, як інший ведмідь перетвориться на дикий символ, а також додасть дві вільні обертання. Зберіть ще п’ять розкидань, а третій ведмідь перетвориться на дику, а до обертання буде додано ще два. Таким чином, ви можете отримати три додаткові дикі символи під час цієї функції, що, безумовно, вплине на вашу перемогу.

Підсумовуючи, я хочу сказати, що Polar Pays - це цікавий ігровий автомат, який буде чудовим доповненням до різдвяних слотів і, як правило, до портфеля Quickspin.

Демо -ігровий код Polar Paws для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/polarpaws/index.HTML?GameID = Polarpaws&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати