Фортуна Нерона

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.21%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрового автомата Fortune Нерона

Грайте у ігровий автомат Nero від компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот Фортуна Нерона має Відсоток віддачі 96.21%, 5 обертових барабанів, кластер виплачує лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровий автомат Nero в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Фортуна Нерона - ігровий автомат від розробників Quickspin з давньою римською темою.

Граючи в слот Fortune Нерона, ви повинні повернутися до минулого, а саме під час правління імператора Нерона, ім'я якого символізує страх, жах і хаос. Але варто зазначити, що в перші роки його правління був мир, процвітання та багатство, і сподіваємось, що саме це чекає на вас у слоті Fortune Nero (удача Нерона).

Грати безкоштовно в ігровому автоматі удача Нерон

Грайте в Фортуну Неро

Основні дії слота Fortune Nero відбуваються на полі формату Format 5X5. Для того, щоб отримати виграш, вам потрібно зловити п’ять і більше однакових символів у сусідніх позиціях, тобто поруч. Виграшні кластери будуть вилучені з сітки, що дозволить новим символам стати на їх місці.

Ви можете грати в слот Fortune Nero (Nero Luck) на всіх сумісних пристроях. Нестабільність гнізда удачі імператора висока, RTP 96,21%, а максимально можлива виграш для одного обертання - x8168.

Спеціальні символи слота Fortune Нерона

  • WILD (Червона усмішка) - служить для заміни всіх персонажів у слоті, за винятком Skath, не має значення, а це означає, що він не може самостійно формувати виграш.
  • Scatter (напис BNS) - за допомогою його допомоги ви можете отримати доступ до вільного обертання, головне, що щонайменше три такі символи з’являються на ігровому полі.

Бонусні функції ігрового автомата Fortune Nero

Фортуна Нерона використовує функцію сперхових стріл, яка активна, лише в основній грі. Коли виграшний кластер буде вилучений із сітки, є ймовірність, що мультиплікатор з’явиться в порожніх позиціях. Множник знаходиться під символами, поки він не стане частиною виграшної комбінації. Крім того, фактор може накопичуватися для великих виграшів. Будь -які виграші, які з’являються на цій обертанні, мають накопичений мультиплікатор, застосований до загальної. Перед кожним новим обертанням множник відкидається.

Полум'я функції Нерона - вона починається, коли 3 або більше списа символу (напис BNS) з'являються одночасно на одному з обертань у головній грі. Для 3, 4 або 5 ремінців ви отримаєте 10, 12 або 14 вільних обертань відповідно. Під час цієї функції ви побачите, що перед кожним обертанням множники, що ховаються під символами, додаються до ігрового поля. Множники відкриті під виграшним кластером накопичуються протягом усього бонусного раунду. Виграшних кластерів символів множиться на накопичене значення мультиплікатора. Під час вільних обертань мультиплікатор не відкидається, але продовжує збільшуватися до кінця круглих.

На закінчення я хочу сказати, що Фортуна Нерона - це ігровий автомат від розробників Quickspin, що нагадує жахливу історію правління імператора Нерона. Тим не менш, граючи, ви чекаєте на позитивні аспекти, серед яких високоякісна графіка, цікаві риси та, звичайно, хороший потенціал виграшу.

Демо -ігровий код Fortune Nero для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/nerosfortune/index.HTML?Gameid = nerosfortune&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати