Грайте у ігровий автомат на війну

Війна богів

Постачальник (розробник слота): Червоні ігри тигра
RTP (відсоток прибутку): 95.66%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд війни богів

Грайте у ігровий автомат богів у компанії Червоні ігри тигра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Війна богів має Відсоток відмови 95.66%, 5 обертових барабанів, 60 ліній платежів. Бонусної гри немає, Немає Фріспінов, Немає дикого символу, Символ розсіювання - ні, І немає множника. Ви можете автоматично грати війну богів ігрових автоматів, Існує режим "швидкого спіну".

Війна богів - ігровий автомат, присвячений протистоянню Зевса та Аїді, була розроблена Red Tiger Gaming.

Граючи у «Війни богів» (війна богів), ти повинен стати свідком жорстокої битви між Зевсом - правителем Олімпу та його братом Аїдою - Бог підпільного Царства.

Грайте безкоштовно у ігровій війні богів

Грайте у війну богів безкоштовно

Основні дії «Війна богів» (війна богів) відбуваються на п'яти барабанах, чотирьох рядах та 30 лініях платежів. Але під час бонусних функцій кількість рядків і, відповідно, лінії збільшаться. Щоб отримати оплату, вам потрібно висадити 3 або більше тих самих символів на лінії зліва направо, починаючи з першого барабана.

Ви можете спостерігати за війною між Зевсом та Айдою на будь -якому сумісному пристрої, в ручному або автоматичному режимі. Крім того, як і у всіх іграх Червоного Тигра, у «Війна богів» (війна богів) можна активувати обертання турбо. Рівень ставок у війні богів коливається від 0,10 до 20 євро на ротацію. RTP для війни богів становить 95,66%, дисперсія висока, максимальна оплата може перевищувати вашу ставку на 2518 разів.

Бонусні особливості війни богів

Гнів Зевса - починається, коли символи Зевса становлять 1 × 2 в барабанах 1 і 5 для одного обертання. Тоді символи Зевса розширюються, щоб повністю заповнити барабани, на яких вони випали, тобто 1 і 5. Тоді ви отримаєте ряд повторних обертань, під час яких на барабанах з’являться лише символи Зевса, щитів та прогалин.

Якщо на полі ігрового поля з’являється щит, то значення символів Зевса збільшується, це свідчить про зміну їх кольору. Символи можуть вдосконалюватися три рази, і, відповідно, чим краще символ оновлюється, тим більше платежів буде для нього. Обертання закінчуються, якщо бажаний символ щита або Зевса не приземляється під час будь -якого обертання.

Хадес Хеллфір - ця функція схожа на вищезазначений гнів Зевса. Він запускається, коли персонажі AIDA 1X2 падають на барабани 1 і 5 для одного обертання. Потім вони повністю розширюють барани, на яких вони випали, тобто 1 і 5. Тоді ви отримаєте ряд повторних обертань, під час яких на барабанах з’являться лише символи допомоги, щитів та прогалин.

Існують відмінності від попередньої функції, якщо на ігровому полі з’являється щит, то не значення символів збільшується, але додаються рядки або барабани, і, відповідно, є більше способів сформувати свої виграші. Максимальне ігрове поле може розширитись до 7 барабанів і 7 рядів, які разом дадуть вам 60 рядків. Обертання закінчуються, якщо все ігрове поле збільшилося стільки ж і повністю наповнене символами або якщо бажаний символ не приземляється під час обертання.

Особливість ворогуючих богів - починається, коли символ Зевса та Аїда падає на барабани 1 і 5 для одного обертання. Потім ви отримуєте неодноразові обертання, подібні до вищезазначеного, лише тут їх функції поєднуються.

Це означає, що ви можете отримати до 3 вдосконалень символів плюс до 4 розширень барабанів. Обертання закінчуються, якщо все ігрове поле збільшилося стільки ж і повністю наповнене символами або якщо бажаний символ не приземляється під час обертання.

Коли ми дійшли висновку, я хочу сказати, що війна богів (війна богів) - це цікава, але не надто оригінальна ігрова автомат, є достатньо функцій, але всі вони дуже схожі.

Код демонстраційних ігор «Війна богів» для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // gserver-rtg.Червоний.Com/rtg/launcher/warofgods"></iframe>
Інші ігрові ігри Red Tiger
Грайте в готівку Ultimate Online
Нестабільність Середній
RTP 94.78%
Нестабільність Високий
RTP 95.01%
Грайте в колесо підсилювачів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в Древніх Благословення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.72%
Грайте в Dragon Luck Deluxe Online
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 95.74%
Грайте в трильйонер в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.76%
Грайте в Thors Vengeance в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Борис, Бетті та Бу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.69%
Грайте в онлайн -звірі
Нестабільність Середній
RTP 95.73%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Нестабільність Високий
RTP 95.71%
Грайте в Vilds Online
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Sylvan Spirits в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в онлайн -котушки Jingle Bells
Нестабільність Високий
RTP 95.78%
Грайте в 10,001 ночі в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.73%
Грайте в таємницю Юкатана в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.75%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати