Грайте в колесо ігрового автомата AMP

Колесо підсилювача

Постачальник (розробник слота): Червоні ігри тигра
RTP (відсоток прибутку): 95.77%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд колеса ігрових автоматів підсилювача

Грайте в колесо ігрового автомата AMP від ​​компанії Червоні ігри тигра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Колесо прорізів AMP має Відсоток відмови 95.77%, 3 обертові барабани, 25 ліній платежів. Є бонусна гра, Є Frispins, Немає дикого символу, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в колесо ігрового автомата AMP в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Колесо AMP - Steampunk ігровий автомат був представлений нашим розробникам Great Of Red Tiger Gaming.

Гра в колесо підсилювача (VIL OP AMP) Ви повинні піднятися високо в небі на шикарному дирижаблі з ігровим полем, розташованим у ньому, що насправді виглядає не так просто, як це може здатися на перший погляд.

Грайте безкоштовно в ігровому автоматі для VIL OPP

Грати в колесо підсилювача безкоштовно

Як тільки ви запустите колесо підсилювача (VIL OP AMP), повністю стандартне ігрове поле, що складається з трьох барабанів, і перед вами з’явиться лише 9 ліній, щоб створити ваші виграші. Але ігрове поле може бути збільшене до формату 5 × 5 з 25 платежами через функції, що називається колесом підсилювача. Нічні комбінації утворюються стандартним шляхом, випадаючи три або більше однакових символів на одному рядку, починаючи з першого барабана.

Піднімайтеся в небо на шикарному дирижаблі, ви можете на всіх сумісних пристроях. Іграйте колесо підсилювачів (VIL OP AMP) Ви можете вибрати автоматичні обертання або стандартний ручний режим. Рівень ставок у слоті коливається від 0,10 до 10 EUR за обертання. Індикатор RTP - 95.77%, мінливість висока, максимальний приріст тут становить 8000x для одного обертання.

Спеціальні символи колеса AMP слота

У колесі AMP (VIL OP AMP) ігровий автомат ви не знайдете диких символів, які можуть полегшити утворення комбінацій, але є символ колеса з ним отримає доступ до колеса з різними призами.

Особливості геймплея в підсилювачі VIL OP

Є чотири функції, які допоможуть вам отримати призи в колесі ігрового автомата AMP в колесі AMP (VIL AMP. Серед них вдосконалені персонажі, вдосконалені барабани, множники та, звичайно, вільні ротації. Давайте розглянемо кожного з них детальніше.

Колесо функції підсилювача - починається, коли на поле гри з’являється 3 символи колеса. Тепер, де зупиняється стрілка, яка з функцій буде вам доступна:

  • Функція зміни кроку - цій функції буде запропоновано 8 з 10 секторів на колесі. У той же час чотири сектори відкриють цінний символ, а інші чотири можуть розширити ігрові поля. Якщо функція розблокованих символів впала, то дорогі символи, які спочатку не присутні в грі, поступово будуть додані до ігрового поля. Спочатку на ігровому полі з’явиться велосипед, потім літак, машина та поїзд.
  • Якщо особливість додаткової котушки, ви отримуєте розширення ігрового поля. По -перше, додається додатковий барабан, а потім рядок, барабан та інший рядок. Ігрова сітка може досягти розміру 5 × 5, що збільшує кількість ігрових ліній до 25.
  • Виграти функцію Boost - Використовуючи цю функцію, буде обрано випадковий фактор, який застосовується до наступного обертання. Розмір мультиплікатора залежить від того, на якому секторі колеса був вказаний вказівник.
  • Функція безкоштовних спінів - починається, якщо колесо зупинеться у секторі вільного обертання. Тоді ви отримаєте доступ до 10 безкоштовних спин. До речі, колесо функції AMP може бути запущено під час вільних обертань.

Взагалі, колесо підсилювача (VIL OP AMP) - це цікавий слот з хорошими функціями, граючи, що ви будете чудово проводити час.

Код демо -ігор для колеса для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // gserver-rtg.Червоний.Com/rtg/launcher/wheelofamp"></iframe>
Інші ігрові ігри Red Tiger
Грайте в готівку Ultimate Online
Нестабільність Середній
RTP 94.78%
Нестабільність Високий
RTP 95.01%
Грайте в Древніх Благословення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.72%
Грайте в Dragon Luck Deluxe Online
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 95.74%
Грайте в трильйонер в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.76%
Грайте в Thors Vengeance в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Борис, Бетті та Бу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.69%
Грайте в онлайн -звірі
Нестабільність Середній
RTP 95.73%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в війну богів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Нестабільність Високий
RTP 95.71%
Грайте в Vilds Online
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Sylvan Spirits в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в онлайн -котушки Jingle Bells
Нестабільність Високий
RTP 95.78%
Грайте в 10,001 ночі в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.73%
Грайте в таємницю Юкатана в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.75%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати