Грайте в ігровий автомат Sylvan Spirits

Sylvan Spirits

Постачальник (розробник слота): Червоні ігри тигра
RTP (відсоток прибутку): 95.77%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрових автоматів Sylvan Spirits

Грайте у ігровий автомат Sylvan Spire Червоні ігри тигра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Sylvan Spirits Slot має Відсоток відмови 95.77%, 5 обертових барабанів, 1024 лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровий автомат Sylvan Spirits в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Sylvan Spirits - ігровий автомат із містичною темою від виробника Red Tiger Gaming.

Граючи в духів Sylvan (лісові духи), ви потрапите в зачарований ліс, наповнений таємничими деревами, містичними каменями та, звичайно, лісовими духами.

Грати безкоштовно в парфумі для ігрових автоматів

Грайте в Sylvan Spirits безкоштовно

У ігровому автоматі Sylvan Spirits основні дії відбуваються на 5 барабанах, 4 рядах та методах формування 1024. Щоб отримати виграшну комбінацію, вам потрібно буде розмістити 3 або більше однакових персонажів на сусідніх барабанах, починаючи з крайніх лівих.

Рівень ставок у слоті Sylvan Spirits (лісові парфуми) починаються з 0,10 євро, і 10 євро на одному кінці обертання. Ви можете грати в слот Sylvan Spirits (лісові парфуми) у ручному або автоматичному режимі. Вибираючи другий варіант, ви можете встановити 20, 50 або 100 автоматичних обертання. Ви також можете почати швидке обертання, якщо вам подобається більш прискорений ігровий процес. RTP для Sylvan Spirits становить 95,77%, мінливість дуже висока, максимальний приріст - x7500 від задньої швидкості для спіну.

Спеціальні символи слота Sylvan Spirits

  • Червона зацікавлена ​​дівчина -це мега -містична дика, може з’явитися в будь -якому місці ігрового поля і має розмір 2х2. Дикий символ виконує свої стандартні обов'язки для заміни всіх зображень, за винятком інших спеціальних, для більш частого формування виграшу.
  • Blue Stone - це символ упускання, з яким ви отримаєте доступ до вільних спінів. Це станеться, якщо три символи розсіювання впадуть десь на барабанах.

Бонусні особливості парфуму для ігрових автоматів

Символ виграє функцію множника. Використовуючи цей лічильник, ви отримаєте кілька для символів. У головній грі множник кожного символу збільшується, коли він є частиною виграшної комбінації з Mega Mystic Wild.

Mega Mystic Wilds - Як було сказано вище. Мультиплікатор збільшується на одиницю для кожного символу, що бере участь у виграшах, утвореному за допомогою дикого, тоді цей множник застосовується до наступного виграшу, що включає цей символ.

Якщо нова виграш також включає Mega Mystic Wild, додається інший мультиплікатор, який застосовується до наступної виграшу для цього символу. Множники для кожного символу можуть досягти x99.

Безкоштовна функція спінів - починається, коли на першому, третьому та п’ятому барабані для одного обертання є три схили символу. Тоді ви отримаєте право брати участь у 12 вільних ротаціях, які трохи відрізняються від основної гри.

Під час безкоштовних ротацій, кожного разу, коли ви отримуєте виграш, запускається каскади. Як результат, символи, що беруть участь у виграші, видаляються та нові. Крім того, кожен отриманий виграш збільшує мультиплікатор для символу, який брав участь у ньому, незалежно від того, чи брали участь у цьому Wilds. Крім того, множники не відкидаються, але продовжують рости.

Взагалі, Sylvan Spirits (лісові духи) - цікавий ігровий автомат з пристойними функціями, з якими можна стати трохи багатшим.

Sylvan Spirits Demo Games Code для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // gserver-rtg.Червоний.Com/rtg/launcher/sylvanspirits"></iframe>
Інші ігрові ігри Red Tiger
Грайте в готівку Ultimate Online
Нестабільність Середній
RTP 94.78%
Нестабільність Високий
RTP 95.01%
Грайте в колесо підсилювачів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в Древніх Благословення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.72%
Грайте в Dragon Luck Deluxe Online
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 95.74%
Грайте в трильйонер в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.76%
Грайте в Thors Vengeance в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Борис, Бетті та Бу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.69%
Грайте в онлайн -звірі
Нестабільність Середній
RTP 95.73%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в війну богів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Нестабільність Високий
RTP 95.71%
Грайте в Vilds Online
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в онлайн -котушки Jingle Bells
Нестабільність Високий
RTP 95.78%
Грайте в 10,001 ночі в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.73%
Грайте в таємницю Юкатана в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.75%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати