Спартанський король

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.60%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрових автоматів спартанського короля

Грайте в ігровий автомат Spartan King у компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Spartan King Slot має Відсоток віддачі 96.60%, 5 обертових барабанів, 40 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Spartan King, Існує режим "швидкого спіну".

Спартанський король - ігровий автомат із спартанськими темами розробників прагматичної гри.

У ігровій машині Спартанського короля (Спартанський король) ви зустрінетесь з командиром на ім'я Леонід, саме він керував армією спартанців під час грецької війни. І що ти можеш перемогти, що ти граєш у слот Спартанський король.

Грати безкоштовно у ігровому автомакі Спартанський король

Грайте в Спартанського короля безкоштовно

У слоті Спартанського короля (Спартанський король) ви знайдете 5 барабанів, 4 ряди та 40 ліній платежів. Нічні комбінації утворюються шляхом розміщення 3 або більше однакових символів на одну з ліній, починаючи з крайнього лівого барабана.

Ви можете приєднатися до сміливих спартанців і взяти участь у битві, ви можете вибрати на будь -якому пристрої, вибравши ставку від 0,20 до 100 євро за кручення. Ігровий автомат Spartan King (Спартанський король) працює в ручному та автоматичному режимі, у другому випадку ви можете вибрати від 10 до 1000 килимів автомобілів. Ви також можете запустити турбо назад, щоб геймплей швидше. RTP Spartan King - 96,60%, мінливість досить висока. Крім того, у слоті Spartan King ви знайдете досить високі платежі, які можуть перевищувати вашу ставку на 7480 разів.

Спеціальні символи слота спартанського короля

  • Wild (Leonid) - Цей символ з’являється на всіх барабанах, крім першого, використовується для заміни всіх стандартних зображень, передбачених у слоті.
  • Щит - ще один дикий символ, який має розмір 2x2, може приземлитися в будь -якому місці на барабанах і здатний замінити всі зображення, крім Spatter.
  • Бонусний символ (Червоний банер) - приносить незалежні платежі, а також служить для запуску вільних спінів асортименту.

Бонусні особливості ігрового автомата спартанського короля

Спартанський слот короля - це не надто багато бонусних рис. Однак ті доповнення, які реалізуються, зроблять ігровий процес набагато цікавішим.

Особливість 2 × 2 Wilds - ця особливість пов'язана з додатковим диким символом (щит). Це доповнення до стандартної дикої, але різниця полягає в тому. Окрім стандартного дикого, він може замінити будь -яке стандартне зображення у слоті, а це означає, що воно значно збільшує ваші шанси на формування більш вигідних комбінацій.

Функція безкоштовних спінів - Розмістіть три, чотири або п’ять персонажів пропускання в одному обертанні на ігровому полі, і ви отримаєте платіж у 1, 5 або 20 разів більше вашої ставки, а також активуйте 8, 10 або 12 безкоштовних ротацій.

Під час вільних ротацій величезні 2 × 2 дикі тварини можуть з’явитися на ігровому полі та замінити будь -який стандартний символ, як у головній грі. Різниця полягає в тому, що під час вільних обертів функції, коли вміст символів з'являється до цього обертання, застосовується випадковий множник 2x, 3x, 5x, 10x, 15x або 25x. Крім того, якщо під час функції в ігровому полі з’являються 3, 4 або 5 схилів, ви отримаєте ще 8, 10 або 12 вільних ротацій.

Підводячи підсумки, я хочу сказати, що слот Спартанського короля (Спартанський король) виглядає досить гідно і може привернути увагу гравців завдяки вільним ротаціям з дикими персонажами та мультиплікаторами.

Спартанський король демо-скляного коду для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vs40spartaking&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в силу Thor Megaways Online
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грати в онлайн -котушки Fishin
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати та крутитися в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.70%
Грайте в ворота Олімпу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в руку Мідаса в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.54%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Високий
RTP 96.56%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в загадковий Єгипет в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати