Сила Тор Мегаунд

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.55%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд потужності ігрового автомата Thor Megaways

Грайте в компанію Power of Thor Megawas від компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Сила слота Thor Megaways має Відсоток віддачі 96.55%, 6 обертових барабанів, 117649 Лінії платежів. Є бонусна гра, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Thor Megaways, Існує режим "швидкого спіну".

Сила Thor Megaways - ігровий автомат із потужним тора в головній ролі розробників прагматичної гри.

Граючи в силу Тор Мегавей від продюсера прагматичної гри, ви повинні їхати до Скандинавії, щоб з’ясувати всі сили та потужність норвезького бога Тор.

Грати безкоштовно в ігровій машині Сила Тора Меґавейс

Грайте в силу Тор Мегавей безкоштовно

У силі ігрового автомата Thor Megaway. Завдяки цьому кількість персонажів на кожному з 6 барабанів зміниться на кожній спині. Це, в свою чергу, змінить кількість способів перемоги на кожному обертанні, і може бути максимум 117649 максимум. Нічні комбінації створюються, коли 3 або більше тих самих персонажів на сусідніх барабанах, починаючи з першого.

Зустріньте з норвезьким богом Тор і дізнатися всю його силу та силу, ви можете на будь -якому сумісному пристрої, вибравши ставку 0,20 пенсу до 100 євро за обертання. У силі ігрового автомата Thor Megaways є посібник і автоматичний режим, а також швидка назад. RTP з потужністю слота Thor Megaways становить 96,55%, мінливість висока і оцінюється як 5 з 5. Максимальний платіж, який ви можете отримати за одну обертання, перевищить вашу ставку на 5000 разів.

Спеціальні символи сили слота Thor Megaways

  • Дикий символ - може з’явитися лише на додатковому горизонтальному барабані, який розташований над основним полем гри у верхній частині. Дикий символ використовується для заміни всіх стандартних зображень, наведених у таблиці оплати.
  • Символ молотка - так само, як дике може з’явитися лише на горизонтальному барабані. Коли з’являється цей символ, він перетворює два барабани, розташовані під ним, на повністю дикий.
  • Символ розсіювання (компоненти букв напису Тор) Коли на полі ігрового поля з’явиться назва Бога, ви отримаєте 10 безкоштовних спінів, кількість яких може бути більше завдяки колесу (докладніше про це пізніше).

Бонусні особливості сили ігрових автоматів Тора Меґавейс

Безкоштовна функція Spins - починається, коли приземлення персонажів у скласти, що утворюють ім'я Бога Тор. Після цього ви отримаєте 10 безкоштовних ротацій, а також для додаткового розсіювання понад 4, ви отримаєте ще 4 додаткові обертання. Крім того, якщо раунд розпочнеться з 10 - 18 обертання, у вас буде можливість скрутити колесо і спробувати збільшити їх кількість. Для кожного успішного ротації ви отримаєте ще 4 безкоштовні спинки. Але не забувайте, що якщо втратите, ви втратите всі свої вільні спинки.

Вільні обертання починаються з початкового мультиплікатора 1x, і кожен виграш збільшить його значення на один. Крім того, якщо ще 3 з’являються під час функції на полі ігрового поля, ви отримаєте ще 4 безкоштовні ротації до існуючого.

Також у силі слота Thor Megaways є можливість придбати безкоштовні ротації (не для всіх країн). Просто заплатіть у 100 разів більше, ніж ваша загальна ставка за спін, і, залежно від кількості падіння розсіювання, ви отримаєте від 10 до 22 вільних ротацій. Також не забувайте, що ви можете ризикувати і спробувати збільшити їх кількість.

Підсумовуючи, я хочу сказати, що сила Тор Мегавей (Сила Тори) - це крутий слот з потужним богом у головній ролі, а також цікаві риси та хороші виграші.

Демо-іграшка коду Power of Thor Megaways для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vswayshammthor&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грати в онлайн -котушки Fishin
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати та крутитися в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.70%
Грайте в ворота Олімпу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в руку Мідаса в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.54%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Високий
RTP 96.56%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в загадковий Єгипет в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в спартанський король в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.60%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати