Мадам доля Мегавей

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.56%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрового автомата Madame Destiny Megaway

Грайте в компанію Madame Destiny Megaways від компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Мадамська доля Megaway Slot має Відсоток віддачі 96.56%, 6 обертових барабанів, 200704 виплати. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровому автоматі Madame Destiny Megaways в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Madame Destiny Megaways - ігровий автомат із темою Fortune -Thelling від виробника прагматичної гри.

Ігровий автомат Madame Destiny Megaways (мадам Дестіні) - оновлена ​​версія слота Мадамська доля, Випущений трохи більше 2 років тому, в якому ви знайдете збільшення кількості барабанів і, відповідно, способи формування своїх перемог.

Грати безкоштовно в ігровій машині мадам destini

Грайте в мадам долі Мегавей безкоштовно

У ігровому автоматі Madame Destiny Megaways надається 6 барабанів, і кількість способів формування виграшів може досягти 200 704. Завдяки великому ігровому двигуні Megaways, на барабанах з’явиться інша кількість персонажів. Тож на першому та шостому барабані може впасти до 7 символів, а на другому, третьому, четвертому та п’ятому - 8. Чим більше персонажів з’являється на барабанах, тим більше способів формування виграшів ви отримуєте.

Перейдіть до Fortuneteller Destini і спробуйте з’ясувати свою долю, використовуючи чарівний куля на будь -якому сумісному пристрої від 0,20 до 150 євро за спін. У ігровому автоматі Madame Destiny Megaway. Як і в інших слотах цього розробника в мадам Дестіні, ви можете прискорити ігровий процес, запустивши турбо -обертання турбо Turbo. Індикатор RTP - 96,56%, дисперсія знаходиться на високому рівні, макс. Win - 5000x.

Спеціальні символи, реалізовані в мадам Дестіні

  • Дикий символ (Fortuneteller) - з’являється на всіх барабанах, крім першого, може замінити всі стандартні зображення, а також подвоїти виграш, якщо він є частиною виграшної комбінації.
  • Символ пропускання (Magic Ball) - може з’явитися на всіх шести барабанах, якщо принаймні три такі зображення знаходяться на ігровому полі, ви отримуєте доступ до раунду вільних ротацій.

Бонусні особливості мадамської ігрової автомати Destini Megaveis

Функція Tumble - Ця функція знайома багатьом, оскільки в більшості слотів з двигуном Megaveis. Це працює щоразу, коли ви отримуєте виграш. Після цього персонажі, які беруть участь у ньому, зникають, а нові займають порожні клітини. Це дозволить вам отримувати платежі кілька разів за одну обертання.

Безкоштовна функція Spins - Щоб активувати цю функцію, вам потрібно буде зловити щонайменше три магічні кулі на ігровому полі. Оплата, яку ви отримаєте, залежатиме від того, скільки фауторів з’явилося. Отже, за 3, 4, 5 або 6 символ розсіювання, ви отримаєте платіж у 5, 10, 20 або 100 разів більше, ніж ставка.

Перш ніж розпочнеться вільні обертання перед вами, колесо поділяється на дві частини, внутрішні відображають вільні обертання та зовнішні фактори. Потім колесо обертається і визначає, скільки обертань вам присвоюється та розмір мультиплікатора. Максимум, який ви можете отримати ці 12 вільних обертань з множником H25, додати до нього множник x2 для дикого символу і отримати приголомшливий мультиплікатор x50 для кожного обертання.

І остання особливість називається Ante Bet, значок якого розташований у нижньому лівому куті. Клацніть на нього, і ваша ставка збільшиться на 25%, і ви отримаєте шанси запустити безкоштовні ротації, оскільки збільшена кількість стінглерів з’явиться на баранах.

Коли я закінчую, я хочу сказати, що мадамська доля Megaways (мадам Дестіні) - це чудове оновлення оригіналу, в якому ви знайдете більше барабанів, рядків та методів для формування виграшу, а головне збільшили призи.

Madame Destiny Megaways демо-скляний код для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vswaysmadame&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в силу Thor Megaways Online
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грати в онлайн -котушки Fishin
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати та крутитися в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.70%
Грайте в ворота Олімпу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в руку Мідаса в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.54%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в загадковий Єгипет в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в спартанський король в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.60%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати