Ворота Олімпу з прагматичних пропозицій платять де -небудь платежі

У колекції ігрові автомати прагматичної гри з'явився Ворота Олімпу. Каскадна механіка, барабани 6х5, висока мінливість, виплати до 5000x. І найголовніше, що всі персонажі платять за загальну кількість на екрані, незалежно від місця розташування. Компанія називає цю можливість платити де завгодно.

Ворота ігрового автомата Олімпус

Щоб отримати оплату, вам потрібно щонайменше 8 однакових символів. Скітерів достатньо 4 для активації вільних обертань. У цьому слоті немає диких, але є чотири спеціальні символи мультиплікаторів, які можуть видавати від 2 до 500x. І коли багато таких символів випадають відразу, значення множників складаються.

Купівля бонусу за 100 разів надається. Але натомість ви можете активувати спеціальну швидкість на 25x і отримати подвійні шанси на фріспіни. За рахунок цього на екрані є більше розкидань. У цьому випадку можливість придбання бонусу деактивується. Представник прагматичної п’єси прокоментував випуск:

На цю тему
Yggdrasil готує слот для вивільнення вулканічного вивільнення, Hyper Burst  

Маючи спокусливий геймплей та унікальні системи, функція Pays Anywhere додає абсолютно нової динаміки гри. Ми очікуємо, що нашим гравцям у всьому світі дуже сподобається ця новинка.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати