Push Gaming оголосив про випуск Jammin Jars 2 у червні цього року

19 лютого на офіційному веб -сайті Push Gaming оголосив про запланований випуск Jammin 'Jars 2 у червні. Це продовження одного з найвідоміших слотів як у портфелі цього конкретного розробника, так і загалом. Сама студія каже, що продовження стане одним із найочікуваніших їх випусків року.

Деталі ще не розкриті, але Push Gaming пообіцяв абсолютно нову функцію Giga Jar (концерт банки). Як повідомляється у прес -релізі, ця нова функція зробить тему улюбленої теми ще більш захоплюючою. У найближчі тижні розробник повинен оголосити різні плани на підтримку запуску Jammin 'Jars 2. Виконавчий директор зазначив:

У Push Gaming ми прагнемо створити ігри, які пройдуть час тесту. В останні роки ми постійно отримували позитивні відгуки від гравців, і від партнерів на рахунок Jammin 'Jars І ми нарешті раді повідомити, що Jammin 'Jars 2 незабаром стане реальністю.

Випуск відбудеться через чотири місяці, і ми маємо цікаві новини, які ми оголосимо до дня запуску, залучаючи добре відомих особистостей галузі та великих казино.

Ця новина, безумовно, сподобається численним шанувальникам Jammin 'Jars. Слот був запущений у 2018 році, і він все ще залишається актуальним. Багато чого очікується від продовження, і головне, ці очікування виконуються.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати