Як змінився відсоток від відсоткової програми Poshfields Phorctial

Можливо, багато хто буде зацікавлений згадати (і дізнатися дещо), як змінювався відсоток партнерської програми Poshfrienes, як вони її виправдували, і що коли вони обіцяли. Я працюю з партнерською програмою Poshfrienes з липня 2015 року, а не з джерела, але я щось знайшов:

2015

Перше поновлення доходу від Revshare. Poshfrienes представила більш об'єктивну модель нарахових партнерських платежів. Тепер негативні залишки не будуть обмеженими: партнерська програма, як і раніше, компенсує їх повністю ... але найголовніше! Партнерам обіцяють відсоток від 40 до 60%. Новини про це на веб -сайті партнерства:

Крім того, на веб -сайті програми Poshhfriens Partner з'явилася спеціальна сторінка "Комісії" (екран з веб -парку):

«Це найкраще довгострокове рішення, оскільки воно гарантує регулярний дохід протягом усього життя вартості гравців Brouught." -найкраще тривале рішення, оскільки він гарантує Постійний дохід протягом усього життєвого циклу залучені гравці.

Січень 2017 року

Але щось пішло не так ... і з січня 2017 року Revshare змінюється в комісіях. Зараз партнери отримують від 25 до 45%. Але є важливе уточнення! Poshfrienes стверджував, що це стосуватиметься лише нових гравців, які зареєстровані з 01 січня 2017 року.

Т.Е. Зміни не вплинули на гравців, наданих до 31 грудня 2016 року. Партнери продовжували отримувати комісію за них за попередньою програмою, від 40 до 60%. Т.Е. Старі гравці вважалися старим шляхом, і нові гравці вже по -новому. Поки всі гарантії здійснюються, начебто.

На цю тему
Азартні ігри в Польщі. Піддавання сайтів про казино в Інтернеті для польського ринку

Що спричинило зміни в системі Revshara? 

Цитата: Зміни пов'язані зі зростаючими стандартами якості наших проектів та нашою орієнтацією на західні та азіатські ринки, де звичайні плани комісії виглядають просто так.

З січня 2017 року сторінка комісій виглядає так (екран з веб -парку):

1 грудня 2020 року

Нова система Revshara. Зараз партнери отримають від 15 до 35%. всі. Крапка.

Можливо, гравці, зареєстровані до цього моменту, залишаться на старому Revshara? Зрештою, дохід до 60% для гравців, зареєстрованих до грудня 2016 року, був гарантований там. А як щодо гарантії доходу до 45% для гравців, зареєстрованих з 01.01.2017 рік?

Не! Тепер усі отримають від 15 до 35%.

Можливо, будуть якісь пояснення? З чим це пов'язано? - не

Сторінка комісій зараз виглядає так:

Підводячи підсумки

У 2015 році партнерська програма навіть для одного нового гравця гарантувала мінімум 40% протягом усього життєвого циклу (а для 41+ нового гравця гарантовано 60%).

З січня 2017 року - гарантовано від 25 до 45%

Починаючи з грудня 2020 р. - 40% партнерів не отримають, навіть якщо вони принесуть 100 ++ гравців. Мінімальний відсоток становить 15%, і лише 35%отримують афільорів для 100+ гравців, Партнерська програма Poshfrienes для вас так само гарантує вам.

Гарантований і гарантує "постійний дохід протягом усього життєвого циклу залучених гравців" … але це не точно.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати