Асоціація фігурів сприятиме справедливим умовам

Джоунас Карху, бізнес -директор Affilet Bojoko, оголосив про створення асоціації професійних азартних ігор. За його словами, відносини філії та казино -це однобічне. Оператори диктують умови і можуть змінити їх у будь -який час. Нова асоціація призначена для вирівнювання ситуації.

Як ми знаємо, контракти надають афілійці з азартними іграми з мінімальною безпекою або взагалі немає.

Це пояснюється тим, що філії змушені приймати умови філії програми операторів, які є односторонніми на користь операторів.

Пора змінити це.

Я запускаю Асоціацію професійних ігор у азартних іграх з головною метою просування взаємно справедливих угод між філіями та операторами.

Якщо вам подобається ідея, по -перше, нам потрібно значно розширити асоціацію, щоб отримати важіль тиску.

Джоунас також написав, що намагатиметься залучити до асоціації найбільших філій та партнерств. У коментарях він зазначив, що асоціація не розроблена виключно для великих гравців, і буде особливо корисною для малих партнерів.

Ситуація, з якою стикалися в Інтернеті, за азартними філіями, є безпрецедентною в порівнянні з іншими галузями та секторами. Це неприпустимо для ведення бізнесу без договору щодо захисту інтересів та розкриває величезний ризик організації та їхніх працівників.

Плани включають створення єдиної угоди, згідно з якою члени асоціації працюватимуть під час просування операторів. Bojoko приймає юридичні витрати на підготовку цієї Угоди. Вони заплатить за можливу редакцію та поправки до договору.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати