Тор нескінченні котушки

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96.двадцять%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрових автоматів Тор нескінченних котушок

Грайте в ігровий автомат Thor Infinity Broels у компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Thor Infinity Reels має слот Відсоток віддачі 96.двадцять%, 3 обертові барабани, нескінченні лінії платежів. Бонусної гри немає, Немає Фріспінов, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровий автомат Thor Infinity Broels в автоматичному режимі, Немає режиму "швидкого спіну".

Thor Infinity Reels - ігровий автомат із скандинавською темою гри в котушку, яку тепер можна грати в ігровому казино Yggdrasil.

Граючи в гніздо котушок Тор нескінченності, ви повинні приєднатися до скандинавського бога Грім, Сина Великого Одіна. Тут ви знайдете високоякісну графіку, механіку нескінченних котушок та можливість стати власником одного з джекпотів.

Грати безкоштовно в ігрових автоматах Torus Infinity Reals

Грайте в котушки Thor Infinity безкоштовно

Кожне обертання в слоті Thor Infinity (Thor Infiniti Reals) починається на ігровому полі 3х4. Але як тільки ви отримаєте перемогу, що складається з тих самих персонажів на цих барабанах, вони зафіксовані на місці, а інший барабан приєднується до існуючого.

Ви можете приєднатися до сина потужного Одіна, ви можете на всіх сумісних пристроях у ручному режимі або використовувати автоматичні обертання. Торські нескінченні котушки (Thor Infiniti Ril) тарифи коливаються від 0,20 до 40 EUR на крут. RTP для слота для котушок Thor Infinity становить 96,20%, мінливість тут висока, а максимальна оплата за одну обертання перевищить вашу ставку в 6.055 разів.

Спеціальні символи слота Тор нескінченні котушки

  • Бог Тор дикий, може замінити всі інші образи в грі, за винятком Sbatter.
  • Молот Тори - це символ упускання, коли на ігровому полі є щонайменше шість таких персонажів, ви отримуєте неодноразові обертання з здатністю виграти джекпот.

Особливості ігрового процесу слота Riles Infiniti

У слоті Thor Infinity (Thor Infiniti Reals) головна особливість пов'язана з механікою нескінченних барабанів, з якою можна отримати нескінченну кількість оперативних баранів і, відповідно, лінії. Це трапляється кожного разу, коли ви виграєте, коли це трапляється, виграшні персонажі зафіксовані на місці, а один барабан додається до ігрового поля. Якщо бажаний символ також падає на нього, то процес повторюється і до існуючого додається інший барабан. Це трапляється, поки ви не отримаєте потрібних персонажів.

Наступна особливість називається функцією множника символу і пов'язана з додаванням барабанів, оскільки кожного разу, коли це трапляється, мультиплікатор збільшиться. Цей множник починається з 1x і збільшиться на один, для кожного додаткового барабана, прикріпленого до ігрового поля.

Функція бонусу нескінченності - якщо вам вдасться додати щонайменше 12 барабанів до ігрового поля, ви можете отримати грандіозний виграш у 888 разів більше, ніж ваша загальна ставка. Але розчаруванням буде те, що мультиплікатор не застосовується до цього виграшу.

Функція Jackpot Respins - починається, коли 6 і більше символів скласти на барабанах під час одного обертання. Після цього ці укули тримаються на місці, і ви отримуєте 3 повторювані спинки. Якщо приземляється новий розсіювання, він також фіксується на місці, а кількість відповідей відновиться до 3. Якщо ви заповните весь барабан молотком (пропускання), приєднається до поля гри в інший барабан.

Коли ви враховуєте всю відповідь, призи, прикріплені до фігуристів, плюс будь -які джекпоти підсумовуються, щоб дати вам остаточний платіж. Розміри можливих джекпотів можуть перевищувати вашу ставку на 10, 25, 100 та 1000 разів.

Взагалі, котушки Thor Infinity (Thor Infiniti Reals) - це захоплюючий ігровий автомат із всесидним тора в головній ролі, відіграючи теоретично нескінченну кількість барабанів та ліній.

Код демо-скляного коду Thor Infinity для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticdemo.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1035&Lang = en&Валюта = євро&Org = демонстрація&Ключ =&Повний екран = так"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати