Джонан Легендаріан

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96.03%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд легендарної ігрової автоматів Джонана

Грайте в ігровий автомат Johnan від компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Легендарний слот Джонана Відсоток віддачі 96.03%, 5 обертових барабанів, 10 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Johnan, Існує режим "швидкого спіну".

Легендарний ігровий автомат Джонана, розроблений Пітером Пітером & Сини та випущені в рамках програми YGS Masters.

Граючи в легендарному слоті Джонана, ви повинні приєднатися до легендарного Йонана і піти в пошуках втрачених міст з ним, і що з цього вийде незабаром.

Грати безкоштовно в ігровій машині Jonan Legendary

Грайте в Johnan Legendariar безкоштовно

У легендарному ігровому автоматі Джонана (Jonan Legendary) основні дії будуть грати на п'яти барабанах, трьох рядах, а кількість рядків для формування ваших виграшів становить 10. Щоб отримати виграшну комбінацію, вам потрібно буде зловити щонайменше три дешеві персонажі, або щонайменше ще два цінні на одній з ліній зліва направо.

Ви можете їхати в пошуках втрачених міст у компанії з Jonan Legendary, ви можете на будь -якому сумісному пристрої, вибравши ставку від 0,10 до 50 євро за одну обертання. Грайте в Johnan Legendariar (Jonan Legendary), ви можете вибрати посібник або автоматичний режим, ви вирішите. Нестабільність у слоті Jonan легендарна висока, індикатор RTP 96.03%, частота збігу 34,68%, максимальна виграш у 20 000x.

Спеціальні символи слова Johnan Legendarian

  • Чарівник у капелюсі є важливим символом у легендарному слоті Йонана, оскільки він грає роль Уайльда та Скласти. У першому випадку він замінить решти персонажів на більш часто утворення виграшу. У другому випадку символ скатера використовується для запуску вільних обертань, а також для активації функцій Super Free Spins.

Бонусні особливості легендарного слота Jonan

Відповідно до ігрового процесу, легендарний слот Джонана (Джонан Легендар) нагадує ігри в стилі Buk of Ra Ra, але цього разу єгипетська тема замінена мультфільмом, а супер вільні ротації були додані надсвіжені назад.

Стандартні вільні обертання - запускаються, коли на ігровому полі з’являються три або більше символів Skatter/Wilds для одного обертання. Коли це трапляється як нагорода, ви отримуєте 10 безкоштовних ротацій. До цього почнеться раунд, буде вибрано один символ, який протягом усього функції при падінні на ігрові поля в потрібній кількості буде розширено, повністю заповнюючи барабан і принесіть платежі незалежно від ліній.

Якщо вам пощастить, і ви отримаєте ще трьох фігуристів, то кількість вільних ротацій відновиться до 10, а ще один із стандартних символів буде обрано як розширення. Теоретично ви можете перетворити всі стандартні символи на розширення, якщо вільні обертання відновлюються потрібною кількістю разів.

Super Bree Spins Function - це нововведення в слотах у стилі книг, а також асоціюється з Skatter/Wilds із символом. Коли на поле гри є два таких персонажів, ви побачите, як вони рухаються до прилавку в нижній частині ігрового поля. Коли на метрі накопичується 770 розсіювання, ви отримаєте 10 безкоштовних спінів. Але не очікуйте супер незвичного від слова. Різниця між простими вільними спинами і "це лише те, що коли випали три схили, ви отримаєте ще 10 обертань, а не просто поновити їх до початкового 10. Все інше відбувається, як у звичайних вільних ротаціях.

Взагалі, Джонан Легендаріан (Джонан - легендарний) - це крутий слот із звичною механікою, граючи, що ви чудово проведете час з легендарним Іоаном, і ви можете стати трохи багатшим.

Легендарний демонстраційний ігор Johnan для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticdemo.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1032&Lang = en&Валюта = євро&Org = демонстрація&Ключ =&Повний екран = так"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати