Грайте в ігровий автомат Thunder Screech

Вавада Йти
216 Відгуки
1xslots Йти
50 відгуків
8888Starz Йти
3 відгуки
Fastpay Йти
43 відгуки
Проріз Йти
25 відгуків
Wildtornado Йти
13 відгуків
Рибет Йти
35 відгуків
Леонбет Йти
6 відгуків
Іграшка Йти
5 відгуків
MRSTAR Йти
0 Відгуки

Thunder Screech

Постачальник (розробник слота): Грати
RTP (відсоток прибутку): 96.двадцять%
Нестабільність (дисперсія): Середній

Огляд ігрового автоматом Thunder Screech

Грайте в ігровий автомат компанії Screech у компанії Грати може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Громовий слот має Відсоток віддачі 96.двадцять%, 5 обертових барабанів, 10 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати Thunder Screech в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Thunder Screech - ігровий автомат був розроблений Play'n Go.

Гра в слот Thunder Screech (Thander vrichic) ​​поїде до Північної Америки, щоб зануритися в гармонію з природою і, звичайно, познайомитися з різними тваринами. До речі, розробники додали менш відомих тварин до Thander Screech, якого ви не побачите в кожній ігровій машині.

Грати безкоштовно в ігровому автомакі Тандер Вріч

Грайте в Thunder Screech безкоштовно

Грізний слот Thunder Screch використовує повністю стандартне ігрове поле, що складається з п'яти барабанів, трьох рядків та 10 ліній платежів. Щоб отримати комбінацію призів, потрібно розмістити три або більше ідентичних символів на одному з 10 рядків зліва направо.

Перейдіть до Північної Америки та зв’яжіться з природою, ви можете вибрати ставку від 0,10 до 100 євро за одну обертання. The Thunder Screch (Thander Vrichic) ​​має ручний режим, а також автоматичне спинки та обертання турбо. Як і більшість слотів у п’єсі 'n Go, портфель RTP для Thunder Screech, становить 96,20%, середня дисперсія (6 з 10).

Спеціальні символи слота Thunder Screesh

  • Тотем у вигляді птаха -символ дикого, він може впасти лише на три середні барабани та замінити всі зображення, крім Spatter. Крім того, дикі символи можуть з’являтися з множниками при активізації функцій удару та вільних спінів.
  • Сонник ловець - символ скатера, може впасти на барабани 1, 3 і 5, якщо це станеться на одному обертанні, вам буде надано право брати участь у вільних спинах.

Бонусні особливості вентиляційного отвору ігрових автоматів

The Thunder Screch (Thander Vrichic) ​​має дві випадкові функції: функція виклику та страйк.

  • Функція виклику - може бути активована випадковим чином з будь -якою ротацією в основній грі. Як результат, від 5 до 9 диких персонажів може з’явитися на ігровому полі.
  • Функція удару - може бути активована випадковим чином для будь -якої обертання в основній грі. Як результат, ви отримуєте реакції, під час яких будь -які стандартні символи можна оновити до клейкого провідного. Ці дикі також мають мультиплікатор, який починається з X1, і збільшується на одиницю при кожному наступному дбіні, поки не досягне X3, після чого їх видаляють. Якщо присутня більше 1 Wilda їхніх значень присутня в одній обертанні. Це означає, що ви можете отримати мультиплікатор, що досягає 9x. Функція триває, поки всі громові дикі не впадуть з барабанів.

Функція безкоштовних спінів - Для активації вам потрібно буде зловити символи скатера на барабанах 1, 3 та 5 для одного обертання. Після цього ви отримаєте 5 безкоштовних ротацій, без можливості перезапустити, оскільки суспензія не з’явиться.

Під час безкоштовних спінів всі дикі персонажі оновлюються до Thunder Wild, і принаймні один з’явиться на ігровому полі принаймні однієї ротації, активуючи функцію страйку, тим самим додаючи мультиплікатори до бональної гри.

Взагалі, Thunder Screech (Thander Vrichich) - це ігровий автомат від розробників Play'n Go, який виглядає просто, але в той же час досить цікаво.

Код демо-гри Thunder Screch для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // asccw.Playngonetwork.Com/casino/iframedview?Pid = 2&Gid = thunderscreech&Lang = en_us&Практика = 1&Канал = робочий стіл&Div = Flashbject&Ширина = 100%25&Висота = 100%25&користувач =&пароль =&Ctx =&Демо = 2&Бренд =&Лобі =&Rccurrentsisiontime = 0&Rcintervaltime = 0&Rcaccunthistoryurl =&Rccontinueurl =&Rcexiturl =&rchistoryurlmode =&AutoPlaylimits = 0&AutoPlayReset = 0&Зворотний виклик = flashcallback&Rcmga =&Resourcelevel = 0&Hasjackpots = false&Країна =&Паузаплей =&Playlimit =&Selfest =&Сесія часу =&Coreweburl = https: // asccw.Playngonetwork.Com/&Showpoweredby = true"></iframe>
Інші ігрові слоти
Грайте в Річ Уайльд і амулет мертвих в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.29%
Грайте в мерехтливі ліси в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в будинок Doom 2: Crypt Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Green Knight Online
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Грайте в обличчя Фреї в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в плату фортепіанного клубу в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.26%
Грайте в Cat Wilde у затемненні бога сонця в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.22%
Грайте в лорд Мерлін і леді озера в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в бик у китайському магазині в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в олійні шахтарі в Інтернеті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Piggy Bank Farm Online
Нестабільність Високий
RTP 96.29%
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Грайте в заморожені дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.36%
Грайте в Ice Joker Online
Нестабільність Середній
RTP 96.23%
Грайте в новорічне багатство в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.48%
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Rise of Athena Online
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати