Грайте у ігрові автомати Африки

Вавада Йти
216 Відгуки
1xslots Йти
50 відгуків
8888Starz Йти
3 відгуки
Fastpay Йти
43 відгуки
Проріз Йти
25 відгуків
Wildtornado Йти
13 відгуків
Playojo Йти
4 відгуки
Рибет Йти
35 відгуків
Бавін Йти
0 Відгуки
Muchovegas Йти
2 відгуки
Леонбет Йти
6 відгуків
Іграшка Йти
5 відгуків
MRSTAR Йти
0 Відгуки

Тварини Африки

Постачальник (розробник слота): Мікрогамування
RTP (відсоток прибутку): 96.вісімнадцять%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд тварин Африки

Грайте в компанії Africa Africa від компанії Мікрогамування може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Тварини в Африці є Відсоток віддачі 96.вісімнадцять%, 5 обертових барабанів, 20 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете грати на ігрових автоматах Africa в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Тварини Африки - ігровий автомат, випущений мікрогамуванням у співпраці з студіями Gold Coin.

Граючи тварин Африки (тварини Африки), ви потрапите в африканську савану, де ви знайдете палюче сонце та різні тварини, що мешкають у цих місцях.

Грати безкоштовно у ігрових автоматах Африка

Грайте в тварини Африки безкоштовно

У тварин Африки (тварини Африки) основні дії відбуваються у форматі 5x3, а лінії для утворення передбачені для 20. Усі персонажі грають з трьох творів, що означає отримати комбінацію призів, вам потрібно зловити три або більше ідентичних символів на одній із рядків зліва направо.

Ви можете відвідати африканську савану на будь -якому сумісному пристрої. У гнізда тварин Африки (тварини Африки) забезпечує ручний режим, а також автоматичні обертання, де ви можете працювати від 10 до 100 спінів та швидких обертання. Ціни в слоті коливаються від 0,20 до 25 євро за обертання. Нестабільність у ігровому автоматі знаходиться на високому рівні, індикатор RTP 96.18%, максимальний виграш x8000.

Спеціальні символи слота тварин Африка

  • Дикий символ - це найвигідніший у грі, і за п’ять на лінії принесуть приріст у 1000 разів більше ставок, може з’явитися на всіх барабанах, що замінюють стандартні зображення. Крім того, під час раунду вільних ротацій ви отримаєте ще більшу користь від диких, оскільки при падінні на ігрове поле вони розширяться.
  • Символ пропускання - при посадці на 3 або більше барабанах цей символ активує вільні обертання з розширенням вайлд, що розширюється.

Особливості ігрових тварин Африка

Перша особливість пов'язана з символами, які представлені в слоті. Усі символи розділені на дві групи дешеві та дорожчі, тому всі дорогі символи можуть з’являтися на ігрових полях у вигляді одиночного або подвійного (до них належать лев, носоріг, мавпа, зебра та антилопа). Це означає, що до 10 однакових символів з’явиться на одному рядку, і якщо лев з’явиться в таких кількостях, то ваш приз буде перевищувати ставку в 250 разів.

Друга особливість функції вільних спінів асоціюється з символом Spatter, як тільки Scatter з’явиться на трьох або більше барабанах для одного обертання, ви станете щасливим власником 12 вільних спінів. Під час цих обертань ви отримаєте користь від характеристик символів влья.

Справа в тому, що якщо Wild падає на другий, третій чи четвертий барабан, він повністю розшириться, заповнивши його. Тоді ви отримаєте друге обертання, під час якого дикий барабан залишається на місці, і всі інші знову крутяться. Якщо на одному з середніх барабанів з’являються дикабі. Ну, звичайно, якщо символ Вейлад впаде на решту середнього барабана під час другого респіна, він також стане диким, і завдяки цьому ви можете отримати хороші призи, якщо цінні персонажі впадуть на перші та п’яті барабани.

Загалом, тварини Африки (тварини Африки) - хороший ігровий автомат, який став третім студій Gold Coin, і це виглядає набагато краще і цікавіше, ніж два попередніх.

Тварини демо -ігор Африки для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // redirector32.Осяг.ЄС/казино/за замовчуванням.ASPX?ApplicationD = 4023&amp; serverId = 22619&amp; gameid = thilesofafricadesktop&amp; ul = en&amp; варіант = uat-deemo&amp; sext1 = демонстрація&amp; sext2 = демонстрація&amp; lobbyurl = http: // www.Мікрогамування.Співпраця.Великобританія/ігри?Pagesize = 25&amp; sortorder = descional&amp; sortfield = випуск%20date" FrameBorder ="0" прокрутка ="Ні"></iframe>
Інші прорізи мікрогамування
Грайте в Amber Sterlings Mystic Shrine Online
Нестабільність Високий
RTP 96.31%
Грайте в бушхі суші в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.06%
Грайте в Sherlock та Моріарті в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 92.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.73%
Грайте в Solar Wilds в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.27%
Грайте в баскетбольну зірку в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в Смарагдове золото в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в тропічні дикі в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.47%
Нестабільність Середній
RTP 96.01%
Грайте в 3 дияволи Пінбол в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.70%
Грайте в Carnaval Jackpot Online
Нестабільність Середній
RTP 96.04%
Грайте в 6 жетонів безкоштовно
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в Чикаго Золото в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Мауї лихи в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.47%
Грайте в Juicy Joker Mega Moolah в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 92.03%
Грайте в кошти Cai Shen Online
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте за забутий острів Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати