Грайте в ігровий автомат Safari Sam 2

Вавада Йти
216 Відгуки
1xslots Йти
50 відгуків
8888Starz Йти
3 відгуки
Fastpay Йти
43 відгуки
Проріз Йти
25 відгуків
Wildtornado Йти
13 відгуків
Рибет Йти
35 відгуків
5Plusbet Йти
7 відгуків
La fiesta Йти
3 відгуки
Muchovegas Йти
2 відгуки
Іграшка Йти
5 відгуків

Сафарі Сем 2

Постачальник (розробник слота): Бетсофт
RTP (відсоток прибутку): 96.тридцять%
Нестабільність (дисперсія): Середній

Огляд ігрового автомата Safari SAM 2

Грайте в ігровий автомат Safari Sam 2 від компанії Бетсофт може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Safari sam 2 слот має Відсоток віддачі 96.тридцять%, 5 обертових барабанів, 50 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете грати в ігровий автомат Safari Sam 2 в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Safari Sam 2 - ігровий автомат, присвячений африканській саванах від виробника Betsoft.

Хто б міг подумати, що майже через 10 років після виходу слота Safari SAM, розробники Betsoft вирішать випустити продовження. І тепер наша увага приділяється другому частині слота під назвою Safari Sam 2 з Семом та Пам у головній ролі.

Грати безкоштовно в ігровому автоматі Safari Sam 2

Грайте в Safari Sam 2 безкоштовно

У ігровому автоматі Safari SAM 2 (Safari Sam 2) основні дії проводяться на п'яти барабанах та 50 лініях, щоб сформувати ваші виграші. Для того, щоб отримати платіж, вам потрібно висадити щонайменше три однакові символи на одній лінії зліва направо.

Ви можете поїхати в поїздку до африканських саван, які населяють диких тварин на будь -якому сумісному пристрої. Грайте в Safari Sam 2 (Safari Sam 2), вибираючи вручну режим або активуючи автоматичні спинки. Швидкість ставок у слоті Safari SAM 2 коливається від 0,20 до 20 євро на обертання. Рівень RTP у слоті становить 96,30%, мінливість середня, максимальна виграш у 505x.

Спеціальні символи слота Safari Sam 2

  • Компас - це символ Weild, він може з’явитися на всіх п’яти барабанах і допоможе вам частіше отримувати виграш. Це тому, що символ Weild може замінити всі стандартні зображення, які ви знайдете в таблиці виплат. Крім того, Wild відіграє головну роль під час особливостей під назвою Call of the Wild (про це трохи пізніше).
  • Baobab - це символ упускання, він традиційно використовується для запуску вільних ротацій, головне полягає в тому, що в ігровому полі є щонайменше три такі персонажі.

Бонусні функції ігрового автомата Safari Sam 2

Call of the Wild - Ця функція запускається випадковим чином, в результаті якого від одного до чотирьох повністю диких барабанів буде додано до ігрового поля. Це, у свою чергу, допоможе вам створити виграшну комбінації.

Safari Stacks - Ця функція активна у всій грі. Його означає, що коли ви отримаєте цілий ігровий барабан, наповнений одним типом персонажів, ви побачите, як вони видалені. Тоді нові персонажі потрапляють на їх місце, і завдяки цьому ви можете отримати чергову перемогу.

Free Spins Fecount - Ця функція запускається щоразу, коли на полі гри з’являються три або більше символів, що скасовуються (Baobab). Спочатку ви отримаєте готівковий платіж, який визначається кількістю ремінців, а також права брати участь у 7, 12 або 20 вільних ротаціях.

Під час функції безкоштовних спінів ви отримаєте ще більше переваг від особливості Call of the Wild, оскільки він буде працювати на кожній спині. Це означає, що теоретично під час кожного вільного обертання до 4 барабанів можна повністю покрити дикими персонажами. Крім того, якщо ви отримаєте три однакові символи на одному барабані в грі, в гру входить в гру, в результаті чого ці персонажі видаляються і можуть бути замінені лише Wilds.

Взагалі, Safari Sam 2 (Safari Sam 2) - це класний слот із знайомими головними героями, граючи, що ви отримаєте користь від диких барабанів, вільних ротацій та функцій, що називаються стеками Safari.

Safari Sam 2 Demo Gagra Code для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // democasino.Betsoftgaming.Com/cwguesstlogin.робити?Bankid = 675&CDN = автоматично&GameID = 841"></iframe>
Інші слоти Betsoft
Грайте в онлайн
Нестабільність Середній
RTP 96.39%
Грати Візьміть Олімп в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 95.49%
Грати Візьміть Santas Shop Online
Нестабільність Середній
RTP 96.08%
Грайте в Майлз Беллхауз та передачі часу в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.98%
Я граю в книгу темряви в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.48%
Грайте в первинне полювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в тьмяну сумутну премію в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.вісімнадцять%
Грайте в Hive Online
Нестабільність Низький
RTP 96.97%
Грайте в пошуки на захід в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.53%
Грайте в Monster Pop Online
Нестабільність Середній
RTP 97.07%
Грайте в загальний онлайн в Інтернеті
RTP 96.92%
Грайте в супер солодощі в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 95.03%
Грати Dragon & Phoenix Online
RTP 96.01%
Грати Візьміть банк в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.08%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати