Прокатка в золоті

Постачальник (розробник слота): Гра ігор
RTP (відсоток прибутку): 96.03%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд прокатки в золотому ігровому автоматі

Грайте в Gold Gold Glat Machine від компанії Гра ігор може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Rolling In Gold має слот Відсоток віддачі 96.03%, 6 обертових барабанів, 2304 лінії платежів. Бонусної гри немає, Немає Фріспінов, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в розгорнуті ігрове автомат в автоматичному режимі, Немає режиму "швидкого спіну".

Rolling in Gold - ігровий автомат із темою видобутку ювелірних виробів від Grainprint Gaming Gaming.

Граючи в «Rolling in Gold» (прокатне золото), вам знову доведеться відчути себе шахтарем, спуститися до шахти і отримати дорогоцінні камені самі для себе.

Грати безкоштовно в ігровому автомакі, котячи золото

Грайте в Rolling In Gold безкоштовно

Ігрове поле у ​​слоті Rolling In Gold (Rolling Gold) не схожий на звичайний, факт полягає в тому, що основні дії відбуватимуться на шести барабанах у кожному з яких є різною кількістю персонажів. Таким чином, ви отримуєте схему 3x3x4x4x4x4 та 2304 способи формування своїх перемог. Щоб сформувати виграшну комбінацію, вам потрібно висадити 3 або більше ідентичних персонажів на сусідні барабани, починаючи з крайнього лівого барабана.

Золоті в золото (прокатне золото) тарифи коливаються від 0,10 євро до 10 євро за кручення. Як завжди, ви можете грати у двох режимах - вручну та автоматично. RTP у прокатному золотому слоті становить 96,03%, і приблизно в середньому, мінливість знаходиться в межах від середнього до високого, тоді.000 разів.

Спеціальні персонажі прокатки в золотому слоті

  • Дикий символ (динаміт) - замінює всі зображення в слоті, за винятком суспензії. Може з’явитися лише на першому та другому барабані.
  • Символ пропускання (Золотий Наггет) - відіграє головну роль, зокрема, називається золотими спінами.
  • Символ пропускання (Diamond) - відіграє головну роль, зокрема, називається діамантовими спінами.
  • Таємничі символи (бочка з вибуховими речовинами) - можуть бути перетворені на будь -яке стандартне зображення з таблиці платежів.

Бонусні функції в слоті, що прокручується золотом

Особливість таємничих символів - ця функція пов'язана з таємничим символом (бочка TNT). Коли такі символи з’являються десь на грі, вони перетворюються на один набір.

Функція Gold Spins - починається, коли на барабанах на барабані з’явилися Велі, а на барабані є три схили (золотий самородок). Тоді вам дають три респіни на новому екрані. Під час цих повторних обертань всі золоті самородки утримуються на своїх положеннях, і кожен додатковий самородок приземлився на ігровому полі, відновить реагування до трьох, а також закріплений на місці. Для кожного золотого самородка пропонується грошова вартість, і після завершення всіх ротацій ці гроші узагальнені, щоб дати вам остаточний приз.

Функція Diamond Spins - починається, якщо три скласти (алмази) падають під час функції Gold Spins. Вони також представляють неодноразові обертання, які будуть запущені після відтворення золотих спінів Respins. Під час цих повторних обертань барабани обертаються з лівого боку екрана, показуючи множник 2x, 3x, 4x, 5x або 10x, і за допомогою їхньої допомоги збільшаться на алмазах. Coda Ви використовували всю відповідь, гроші з алмазів узагальнені та перемикаються на ваш баланс.

Під час малювання я хочу сказати, що прокатка в золото (прокатне золото) - це досить цікавий ігровий автомат, граючи, в якому ви можете відчувати себе справжнім шахтарем гірничої коштовності.

Кодування коду Gold Demo-Galle для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // nogs-gl.nyxmalta.Com/гра/?nogsoparatorid = 405&nogscurrency = Eur&nogslang = en_us&nogsmode = демонстрація&Clienttype = flash&nogsgameid = 380198"></iframe>
Інші ігрові ігрові ігри
Нестабільність Високий
RTP 96.тридцять%
Грайте в онлайн -шаленство великих грошей
Нестабільність Високий
RTP 96.05%
Грайте в гробницю мертвої сили в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.48%
Грайте в Рік та більше Wubba Online
Нестабільність Середній
RTP 96.одинадцять%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Середній
RTP 96.06%
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте в Rhino Rampage в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.28%
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Нестабільність Високий
RTP 97%
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.40%
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.95%
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.49%
Грайте в буйволи в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 97.01%
Грайте в Пірати шаленство в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в Mighty Griffin Megaways Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.95%
Грайте в солодкий успіх в Інтернеті
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.06%
Грайте в Dragon Fall в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.43%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати