Українська влада була безсилою перед VPN

Майже 4 місяці, що закон діє в Україні щодо регулювання VPN, проксі та анонімізаторів, урядові установи не з'ясували процедуру примусових послуг для блокування сайтів

Закон про заборону обходу замків через VPN Введений внаслідок України 1 листопада 2017 року. За його словами, послуги, які повинні блокувати доступ до сайтів, заборонених в Україні, визначаються FSB та іншими структурами, які проводять оперативні пошуки пошуку. Однак, як передбачили багато експертів в Інтернеті, знову "щось пішло не так". 

Як повідомлений На сьогоднішній день представник прес -служби Roskomnadzor не надсилав жодної служби VPN або анонімізатора вимоги блокувати доступ до сайтів, які вводяться в Реєстр забороненої інформації. Відповідно до федерального закону, 276-Фз, послуги, які повинні блокувати доступ до сайтів, заборонених в Україні, визначаються FSB та іншими структурами, які проводять оперативну діяльність (ARD).

Станом на сьогоднішній день, Визнаний Співробітник Roskomnadzor, службовці безпеки не надсилали жодного відповідного документа до наглядового органу щодо виконання служби VPN або анонімізатора вимог федерального закону 276-FZ:

На цю тему
Директор BTG розпочинає кампанію проти вилучення автомобіля

"Станом на сьогоднішній день звернення до учасників ARD та державної безпеки щодо анонімців та послуг VPN були отримані".

На етапі прийняття закону експерти заявили, що він може не заробляти. Roskomnadzor не має важелів тиску на більшості послуг VPN, і також неможливо заблокувати їх для невиконання закону-Департамент не має технічних рішень для цього, аналітик Асоціації електронних комунікацій Курена (RAEK) Карен Пояснив Газарян.

Інтернет-омбудсмен Дмитро Марінічєв раніше назвав прийнятого законопроекту "божевіллям" і сумнівався у можливості його впровадження через неможливість розрізнити, який VPN діє в комерційних цілях, і які обхідні інтернет-блокатори.

Асоціація європейського бізнесу (AEB), яка включає Air France, Citibank, Volvo Cars, Deutsche Bank, Nokia та ще кілька сотень європейських компаній, також наприкінці жовтня 2017 року Я це висловив турбота про цей закон, оскільки багато компаній використовують VPN у корпоративних мережах.

Готовність співпрацювати з українською владою раніше висловлювала в основному лише українські послуги та анонімнізатори, що очікується, оскільки вони можуть зазнати певного тиску. Представники багатьох іноземних служб спочатку повідомили, що вони не будуть дотримуватися вимог українського законодавства, і продовжують дотримуватися цієї посади. У перші дні вступу на число закону про регулювання VPN про це Вони сказали Сім таких компаній одразу:

  1. Торгар,
  2. PrivateVpn,
  3. Goldenfrog (творець vyprvpn),
  4. Тунель,
  5. Дзенмат,
  6. TGVPN,
  7. ExpressVPN.

Джерело: https: // roskomsvoboda.Org/36496/

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати